Skauda nugarą?

Voltaren - judėjimo džiaugsmas

Voltaren Akti 25 mg minkštosios kapsulės bei Voltaren Akti 12,5 mg plėvele dengtos tabletės skirtos pacientams, kenčiantiems nuo nugaros skausmo. Voltaren Akti turi įrodytą dvigubą poveikį - ne tik malšina skausmą, bet ir kovoja su pagrindine jo priežastimi - uždegimu.1,2
Voltaren Akti
25 mg minkštosios kapsulės,
Voltaren Akti
12,5 mg plėvele dengtos tabletės
Esant nugaros skausmui ar uždegimui
Parduodamas pakuotėmis po 10 kapsulių/tablečių.

Voltaren Akti 25 mg minkštosios kapsulės bei Voltaren Akti 12,5 mg plėvele dengtos tabletės suteikia dvigubą poveikį: malšina skausmą ir mažina uždegimą.1,2 Vartojant Voltaren Akti plėvele dengtas tabletes pradinė dozė - 2 tabletės. Vėliau vartojama po 1-2 tabletes kas 4-6 val., jei reikia. Vartojant Voltaren Akti minkštąsias kapsules pradinė dozė - 1 kapsulė. Vėliau vartoti po 1 kapsulę kas 4-6 val., jei reikia.

Visi kartais jaučiame fizinį skausmą, tačiau nerimą kelia faktas, kad dėl skausmo stipriai nukenčia dviejų iš trijų žmonių (67 %) gyvenimo kokybė – tiek fiziniu, tiek emociniu aspektais. Nepaisant to, kad skausmo pojūtis yra labai individualus dalykas, jis veikia ne tik skausmą patiriantį žmogų, bet ir aplinkinius. Šie rezultatai gauti pirmame tokio pobūdžio pasauliniame tyrime, kurį atliko „GSK Consumer Healthcare“, remiant prekės ženklui Voltaren.

Tyrimo, kuriame dalyvavo daugiau nei 7 000 vyresnių nei 18 metų asmenų iš 14 šalių, esančių keturiuose žemynuose, metu sudarytas pasaulinis skausmo indeksas parodė, kad 88 % suaugusiųjų visame pasaulyje patiria fizinį skausmą, o daugiau nei pusė (65 %) patiria skausmą mažiausiai kartą per savaitę. Tyrime nustatyta, kad skausmo sukeliama grandininė reakcija yra plačiai paplitusi, o visų šalių respondentai, dalyvavę tyrime, teigia, kad skausmas turi neigiamą poveikį jų socialiniam gyvenimui kiekvieną dieną (72 %).

Pavyzdžiui, du trečdaliai (67 %) tėvų tiki, kad jei nejustų fizinio skausmo, jie geriau atliktų savo pareigas. Beveik pusė (49 %) jų beveik neima savo vaikų į rankas, 60 % negali su jais žaisti, o 41 % negali palydėti vaikų į mokyklą dėl kasdienio skausmo, pvz., nugaros skausmo, įtampos kakle ir raumenų skausmo. Šie nemalonūs pojūčiai taip pat veikia intymųjį gyvenimą (64 %). Daugiau nei pusė (52 %) respondentų pripažįsta, kad dėl reguliaraus skausmo jie jaučiasi mažiau patrauklūs, o 49 % jaučia kaltę prieš savo partnerį (-ę).

Dirbantieji jaučia, kad skausmas neigiamai veikia jų karjerą (78 %). 61 % teigia, kad jie negali susikaupti darbe, o beveik pusė jų (48 %) visiškai praranda darbingumą. Todėl dirbantieji nuolat ima nedarbingumo atostogas ir akivaizdžiai netenka motyvacijos.

Tyrimo rezultatai taip pat rodo, kaip įvairiose šalyse reaguojama į skausmą. Dažniausiai skausmu skundžiasi Kinijoje – ten 71 % gyventojų pasirengę apie tai kalbėtis. Rusijoje, Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje žmonės labiau linkę slėpti savo išgyvenimus. Susierzinimą dėl skausmo daugiausia patiria italai (52 %).

Dauguma kinų ir rusų (atitinkamai 65 % ir 59 %) tiki, kad skausmas yra silpnumo požymis. Šis rodiklis kitose šalyse mažesnis: Lenkijoje – 30 %, Vokietijoje – 31 % ir Saudo Arabijoje – 44 %.
Pastarojoje šalyje 66 % gyventojų tiki, kad skausmą sukelia intensyvus sportas, tačiau su šiuo teiginiu sutinka tik 15 % švedų.

Skausmo indeksas
Kontaktai
UAB „GlaxoSmithKline Lietuva"

Ukmergės g. 120, Vilnius, LT-08105, Lietuva,

tel. +370 5 264 9000